Noclegi Krajno - Góry Świętokrzyskie

Pokój Czteroosobowy z łazienką - od 55 zł

Pokój wyposażony jest w łóżko dwuosobowe oraz kanapę i telewizor. W pokoju znajduje się również stolik z krzesłami, pojemna szafa z lustrem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Pokój posiada łazienkę oraz osobne wejście.

Pokój czteroosobowy

Pokój Czteroosobowy z łóżkiem piętrowym i łazienką - od 55 zł

Pokój wyposażony jest w łóżko piętrowe, na dolnym poziomie podwójne, a u góry pojedyncze oraz kanapę i telewizor. W pokoju znajduje się również stolik z krzesłami, pojemna szafa z lustrem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Pokój posiada łazienkę oraz osobne wejście.

Pokój trzyosobowy z łazienką - od 55 zł

Pokój wyposażony jest w łóżko podwójne i pojedyncze oraz telewizor. W pokoju znajduje się również stolik z krzesłami, szafa i łazienka. Pokój zlokalizowany jest na piętrze, z dostępem do wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni. 

Pokój rodzinny - od 55 zł

Pokój wyposażony jest w dwa łóżka podwójne oraz dwa pojedyncze. W pokoju znajduje się również telewizor, stół z krzesłami, komoda i szafka oraz łazienka. Pokój zlokalizowany jest na piętrze, z dostępem do wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni. 

Udogodnienia w Agroturystyce u Aleksa

W zależności od pokoju do dyspozycji gości znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne lub duża kuchnia z lodówką, płytą indukcyjną,  czajnikiem, dużym stołem, a także wszystkimi niezbędnymi naczyniami oraz przyborami kuchennymi. W kuchni znajduje się również zmywarka. Ceny zależne są od liczby osób i noclegów. Nie dotyczą dni takich jak: Sylwester, święta itp. Dzieci w wieku 3 lat i starsze podlegają takim samym opłatom jak osoby dorosłe. Odezwij się do nas, a przedstawimy interesującą ofertę. W całym obiekcie znajduje się sieć Wi-Fi. Hasło dostępne u gospodarzy. 

Możesz także zarezerwować nocleg przez Booking.com