Noclegi Krajno- Góry Świętokrzyskie

Pokój 1- od 40 zł

Pokój 3 osobowy z balkonem wyposażony w 1 dwuosobowe oraz 1 jednoosobowe wygodne łóżko. W pokoju jest również telewizor, stół, krzesła, szafa oraz szafka nocna.

Pokój 2- od 40 zł

Pokój 3 osobowy z balkonem wyposażony w 3 jednoosobowe wygodne łóżka. W pokoju jest również telewizor, stół, krzesła, szafa oraz szafka nocna.

Pokój 3- od 40 zł

Pokój 8 osobowy z balkonem wyposażony w 2 dwuosobowe i 4 jednoosobowe wygodne łóżka. W pokoju jest również duży telewizor, duży stół, krzesła, szafa, komoda.

Pokój 4- od 40 zł

Pokój 4 osobowy z balkonem wyposażony w 1 jednoosobowe i 2 jednoosobowe wygodne łóżka. W pokoju jest również telewizor, stół, krzesła, fotel, szafa oraz szafka nocna.

Pokój z łazienką i osobnym wejściem- od 45 zł

Pokój 4 osobowy wyposażony w 2 dwuosobowe wygodne łóżka. Pokój z osobnym wejściem i łazienką. Na wyposażeniu telewizor, lodówka, czajnik, stół, krzesła, szafa.

Do dyspozycji Gości
Lodówka
Kuchenka mikrofalowa
Czajnik
Naczynia
Sztućce
Internet Wi-Fi

Dzieci do 3-ego roku życia bezpłatnie

Noclegi Krajno-Zagórze- Do dyspozycji gości Agroturystyki u Aleksa w korytarzu znajdują się lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa, naczynia i sztućce. Każdy gość ma możliwość skorzystania z kuchni, w której znajduje się pełne wyposażenie. Ceny zależne są od ilości osób i noclegów. Nie dotyczą dni takich jak: sylwester, święta itp. W całym obiekcie znajduje się sieć wi-fi (zasięg w każdym pokoju). Hasło dostępne u domowników lub w informacjach rozmieszczonych w Agroturystyce.

Nasza okolica